pozrite si naše RECENZIE

Nedôveruješ nám, dôveruj našim zákazníkom.

Objednávku som musel zadať opakovane. Neprešla platba. Je to divné, lebo postup som mal rovnaký. Horšie je, že o tom, že sa zrušila objednávka mi neprišla notifikácia. Zistil som to náhodou po vrátení sa k prehliadači webu.

Linda

Nakoľko bývame od reštaurácie max 5 minút peši bolo jedlo takmer studené. A čo sa týka kuriéra a jeho neadekvatneho správania je niečo otrasne. Bývame na 7 poschodí, čiže obliecť sa, prísť dole ,trvá naozaj niekedy viac ako 3 min. Po 2 min mi nahnevaný volal, že kde som ,že ma aj inú prácu ako čakať na mňa. To už bol dávno na ceste muž s malou dcérou. To aké arogantne správanie mal ,ho upozornil aj muž. Bezdrôtový terminál nefungoval, bez toho aby sa pokúsil vložiť kartu ,tvrdil, že na karte nie sú peniaze. No keby muž nemá pri sebe dcéru, tak mu to jedlo nechá a odíde bez neho. Škodi to Vasmu menu. Vašu reštauráciu navštevujeme roky. Ale teda donášku už nebudeme využívať kvôli zlej skúsenosti kuriera a studenému jedlu.

Edita

Jedna basen je aktuálne jediná reštaurácia na Dlhých Dieloch. Napriek tomu, im to neuberá na kvalite. Ponúkajú síce len obedove menu cez pracovné dni, ale ja som spokojná s ponukou, kvalitou, kvantitu aj cenou. Prosto jedna basen.

Katarina

Ďakujeme pekne za hodnotenie pani Katka :)
~ Tím Jedna basen

Super, uvarene = mnam! Ako vzdy 1*

Roman

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívne hodnotenie:)
~ Tím Jedna basen