pozrite si naše RECENZIE

Nedôveruješ nám, dôveruj našim zákazníkom.

Odporučila by som prehodnotiť manažment práce, nemáte chuť sa pozerať 10 min na pult na vaše zabalené jedlo a nikto vám nevenuje pozornosť. Presne aj dnes, hranolky tym, ze tolko stáli zabalené boli úplne hnusné a gumové. Každý krát mam problém s objednávkou, objednám elektronicky a bud to jedlo nie je nachystané, alebo o objednávke nevedia, raz som musela prísť este raz, keďže som si jedlo objednala online a neregistrovali ho, museli ho robiť, alebo tam nemám všetko čo mám mať.

Kajetána

Super moznost online objednavania!

Ivana

Velke sklamanie. Objednali sme si vyvar a holandsky rezen so zemiakovou kasou a kapustovym salatom. Polievka akoby “zatuchnuta” a presolena, niekolkodnova (?), rezen dali do jednej casti spolu so salatom, takze bol premoceny a nasiaknuty stavou z kapusty a kasa tiez presolena. Nabuduce objednam inde.

Katarina

Objednávku som musel zadať opakovane. Neprešla platba. Je to divné, lebo postup som mal rovnaký. Horšie je, že o tom, že sa zrušila objednávka mi neprišla notifikácia. Zistil som to náhodou po vrátení sa k prehliadači webu.

Linda

Nakoľko bývame od reštaurácie max 5 minút peši bolo jedlo takmer studené. A čo sa týka kuriéra a jeho neadekvatneho správania je niečo otrasne. Bývame na 7 poschodí, čiže obliecť sa, prísť dole ,trvá naozaj niekedy viac ako 3 min. Po 2 min mi nahnevaný volal, že kde som ,že ma aj inú prácu ako čakať na mňa. To už bol dávno na ceste muž s malou dcérou. To aké arogantne správanie mal ,ho upozornil aj muž. Bezdrôtový terminál nefungoval, bez toho aby sa pokúsil vložiť kartu ,tvrdil, že na karte nie sú peniaze. No keby muž nemá pri sebe dcéru, tak mu to jedlo nechá a odíde bez neho. Škodi to Vasmu menu. Vašu reštauráciu navštevujeme roky. Ale teda donášku už nebudeme využívať kvôli zlej skúsenosti kuriera a studenému jedlu.

Edita

Jedna basen je aktuálne jediná reštaurácia na Dlhých Dieloch. Napriek tomu, im to neuberá na kvalite. Ponúkajú síce len obedove menu cez pracovné dni, ale ja som spokojná s ponukou, kvalitou, kvantitu aj cenou. Prosto jedna basen.

Katarina

Ďakujeme pekne za hodnotenie pani Katka :)
~ Tím Jedna basen

Super, uvarene = mnam! Ako vzdy 1*

Roman

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívne hodnotenie:)
~ Tím Jedna basen